informacje o Agnes z różnych stron

19 lutego 2012 20:48 Można już oglądać teledysk do piosenki „Droga” radomskiego zespołu Agnes, w którym wokalistką jest Agnieszka Cygan. Zdjęcia powstały w restauracji Legenda oraz w Starym Ogrodzie.

– Ta piosenka mówi o tym, że trzeba wierzyć w siebie, zawsze być sobą i podążać swoją drogą – mówi Agnieszka Cygan. Teledysk kręcony był przez trzy dni. Utrzymany jest w nastrojowej konwencji. O ile grupa nie miała większych problemów z nagraniem scen w restauracji Legenda, o tyle w Starym Ogrodzie nie było już tak łatwo. – Był siarczysty mróz, z trudem wytrzymywaliśmy – przyznaje Agnieszka Cygan.

Za scenariusz i reżyserię teledysku odpowiadał znany radomski fotografik Edwin Zieliński, montażem zajął się natomiast Piotr Beresiński, jeden z założycieli grupy Agnes. To właśnie Piotr skomponował muzykę do piosenki „Droga”. Tekst wyszedł spod pióra Agnieszki Cygan. Premiera teledysku odbyła się w Walentynki.

Zespół Agnes jest teraz bardzo zapracowany – muzycy nagrali już drugą piosenkę: „Marzenie”. To energiczny utwór utrzymany w konwencji pop. Obu piosenek można słuchać na antenie lokalnych rozgłośni radiowych.

Grupę tworzą: wokalistka Agnieszka Cygan, klawiszowiec Piotr Beresiński, gitarzysta Robert Szewczyk i saksofonistka Weronika Leszczyńska. Zespół wciąż szuka basisty i perkusisty.

Obejrzyj teledysk do piosenki „Droga”

Posłuchaj utworu „Marzenie”

Odwiedź oficjalną stronę Agnieszki Cygan i jej zespołu

źródło:http://www.eradomianki.pl/zespol-agnes-nagral-teledysk,pa2,49,2

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20130208%2FPOWIAT0206%2F130208947

http://www.radom24.pl/artykul/czytaj/10394

http://radomskidyktafon.blogspot.com/2013/03/agnieszka-cygan-staram-sie-zyc-tak-zeby.html

http://rozmowaz.manifo.com/agnes

http://radom24.pl/artykul/czytaj/13415
 wywiad 2013

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.